Kas yra Babysits ženkleliai?

Kas yra Babysits ženkleliai?

Babysits
5 min. skaitymo

Vienas pagrindinių dalykų, apie kuriuos turėtume pagalvoti ieškodami auklės ar auklės darbo, yra jūsų matomumas. Pagerinti savo matomumą galite uždirbdami ženklelius!

Ženkleliai yra puikus būdas pagerinti jūsų paieškos reitingą platformoje. Kuo daugiau ženklelių uždirbsite, tuo didesnė tikimybė, kad su jumis susisieks kiti Babysits vartotojai.

Ženklelių uždirbimas nėra vien apie matomumo gerinimą, tai taip pat yra motyvuotos bendruomenės kūrimas, demonstruojant aukštą kokybę ir patikrintus profilius.

Tai reiškia, kad turint užpildytą profilį bei nuolat naudojantis Babysits platforma padidins jūsų šansus rasti vaikų priežiūros darbą ar puikią auklę jūsų vaikams.

Peržiūrėkite video įrašą žemiau ir pamatykite, kaip galite uždirbti Babysits ženklelių:

Jeigu norite sužinoti daugiau apie specifines kiekvieno ženklelio ypatybes, skaitykite toliau!

Babysits ženklelius atstovauja mūsų mylimas talismanas, vardu Barry, kuris yra visada pasiruošęs padėti Babysits bendruomenei! Apačioje galite matyti pavaizduotus visus ženklelius:

Uždirbkite ženklelių ir pagerinkite savo profilio matomumą

Kaip uždirbti ženklelių?

Uždirbkite ženklelių ir pagerinkite savo profilio matomumą

1. El. pašto patvirtinimas - Visų pirmiausia patvirtinkite savo el. paštą, tada susikurkite profilį, kad pradėtumėte kelionę Babysits!

2. Profilio nuotrauka - Patvirtinę el. pašto adresą, esate pasiruošę toliau kurti savo profilį. Visų pirmiausia, turite įkelti profilio nuotrauką. Norėdami pasidaryti nepriekaištingą profilio nuotrauką, pasirinkite paprastą baltą foną be jokių filtrų bei žiūrėkite tiesiai į kamerą. Venkite tokių aksesuarų kaip akiniai nuo saulės ar kepurės bei užtikrinkite gerą apšvietimą.

3. Išplėstinis profilio aprašymas - Labai svarbu save tinkamai pristatyti bei patikslinti kokios būtent auklės ar kokio auklės darbo ieškote.

4. Profilio vaizdo įrašas - Tai ypač rekomenduojama, nes video įrašas gali pasakyti daug daugiau nei nuotrauka. Darydami savo profilio vaizdo įrašą, išnaudokite visas leidžiamas 40 sekundžių, kad būtumėte kuo aiškesni, tikslesni ir - svarbiausia - savimi!

Uždirbkite ženklelių ir pagerinkite savo profilio matomumą

5. Patvirtinta paskyra - Mes esame patikima vaikų priežiūros platforma, ir kaip tokia, mes suteikiame galimybę vartotojams patvirtinti savo asmens tapatybę patikrinant jų pridėtą asmens tapatybės dokumentą.

6. Pirmoji rekomendacija - Kad jūsų profilis būtų dar profesionalesnis ir patikimesnis, paprašykite rekomendacijos. Rekomendacijos yra puikus būdas parodyti kitiems, kad su jumis dirbti patikima.

7. Facebook susieta - Susiekite savo paskyrą su Facebook ir atraskite patikimų pažinčių tarp tėvų ir auklių.

8. Apple susieta - Susiekite savo paskyrą su Apple paskyros patvirtinimui.

Uždirbkite ženklelių ir pagerinkite savo profilio matomumą

9. Google susieta - Susiekite savo paskyrą su Google ir atraskite naujų patikimų pažinčių tarp tėvų ir auklių.

10. LinkedIn susieta - Susiekite savo paskyrą su LinkedIn paskyros patvirtinimui.

11. Sekate Facebook - Sekite Babysits Facebook ir atraskite patarimų, gudrybių bei fantastiškų idėjų.

12. Sekate Instagram - Sekite Babysits Instagram ir atraskite „pasidaryk pats“ idėjų, vaikiškų valgių receptų bei patarimų auklėms ir tėvams.

Uždirbkite ženklelių ir pagerinkite savo profilio matomumą

13. LinkedIn profesionalas - Jūs esate profesionalas, tad sekite Babysits LinkedIn, kad gautumėte naujausią informaciją apie įmonės pasiekimus bei veiklos užkulisius!

14. Pasidalinta Facebook - Pasidalinkite savo profiliu Facebook, kad apie jį žinotų jūsų draugai!

15. Pasidalinta Twitter - Pasidalinkite savo profiliu Twitter, kad pasiektumėte dar didesnę auditoriją!

16. Darbo laikas atnaujintas - Nepaisant to, ar ieškote auklės darbo ar auklės, labai svarbu reguliariai patikslinti, kada galite dirbti / kada jums reikia auklės. Tokiu būdu, bus lengviau rasti tinkamą žmogų.

Uždirbkite ženklelių ir pagerinkite savo profilio matomumą

Nauja: 17. Telefono numeris patvirtintas - Patvirtinkite savo telefono numerį, kad bendravimas su kitais vartotojais būtų patikimesnis.

18. Pasidalinta skrajute - Atsisiųskite ir išplatinkite savo asmeninę skrajutę, kad padidintumėte savo sėkmės šansus vaikų priežiūros bendruomenėje už interneto ribų taip pat.

19. Pirmasis užsakymas - Naudokitės mūsų užsakymų planuotoju suderinti susitikimus su tėvais ar aukle. Tai padės jums patogiai sekti visus savo užsakymus.

20. Pirmasis atsiliepimas - Kaip sekėsi vaikų priežiūros susitarimas? Mes tikimės, kad puikiai! Jeigu taip, galite paprašyti vartotojų, su kuriais bendravote, kad parašytų jums atsiliepimą.

Uždirbkite ženklelių ir pagerinkite savo profilio matomumą

21. Pirmasis pakartotinis užsakymas - Ar norėtumėte ir vėl dirbti su tuo pačiu asmeniu? Planuokite kitą vaikų priežiūros susitarimą su tuo pačiu vartotoju.

22. Neseniai prisijungta - Jeigu norite būti pirmajame Babysits paieškos rezultatų puslapyje, turite prisijungti kas keletą dienų!

Babysits talismanas Barry!


Atrodo, tiek daug tų ženklelių, bet jau tiesiog sukūrę ir paskelbę profilį būsite pusiaukelėje.

Kuo daugiau ženklelių Babysits vartotojai uždirba, tuo patikimesnė tampa mūsų platforma! Pradėkite dabar ir tapkite aktyvia šios nuostabios vaikų priežiūros bendruomenės dalimi!