Kaip tai veikia

Kaip tai veikia

Babysits yra vieša bendruomenės platforma, jungianti tėvus su auklėmis

Kodėl verta naudoti Babysits?

Nesvarbu, ar ieškote puikios auklės ar auklės darbo, Babysits garantuoja lengvą ir skaidrų procesą. Jūs patys susikuriate profilį, nusistatote norimą atlygį, bei pasirenkate, su kuriais bendruomenės nariais norite bendrauti ir dirbti.

Mes suteikiame jums laisvę

Peržiūrėkite atsiliepimus ir išsamius, patikimai patvirtintus profilius. Patikrinkite, pasikalbėkite ir pasirinkite. Planuokite ir apmokėkite užsakymus per platformą. Babysits suteikia užtikrintumo kiekviename žingsnyje, pradedant auklės ieškojimu ar vaikų priežiūra, baigiant užsakymų planavimu.

Jūsų auklė ar auklės darbas trimis žingsniais

Inspect profiles and users carefully

1. Ieškokite

Peržiūrėkite išsamius profilius ir atsiliepimus. Ieškokite retkarčiais, paskutinę minutę, ne visą ar visą darbo dieną teikiamos pagalbos ar darbų.

Communicate through Babysits

2. Susisiekite

Pasirinkite, pasikalbėkite ir nuspręskite. Šeimos mums nemoka iki tol, kol susisiekia su aukle. Auklės susisiekia nemokamai.

Plan your appointments through Babysits

3. Užsisakykite

Planuokite ir apmokėkite užsakymus per Babysits, auklėms sumokama po vaikų priežiūros. Prireikus, atsisiųskite reikalingus kvitus.

Svarbu pažymėti, kad Babysits nėra vaikų priežiūros agentūra. Vietoj to mes įgaliname jus priimti reikiamus sprendimus savarankiškai. Babysits neatlieka asmenų foninių patikrinimų. Tai reiškia, kad bendruomenės nariai yra patys atsakingi už atranką, darbo pokalbį ir galutinį pasirinkimą.