Apie mus

Apie mus

Kartu įnešame į vaikų priežiūrą skaidrumo

Kaip tai prasidėjo

„Babysits“ 2008 m. įkūrė Peteris van Soldtas. Jis pastebėjo, kad šeimos nariai ir artimi draugai stengiasi rasti kokybišką, patikimą auklę, atitinkančią jų poreikius, ir suprato, kad turi būti sprendimas. Štai kodėl buvo sukurta Babysits; internetinė platforma, kurioje galite lengvai filtruoti visus savo vaiko priežiūros poreikius, nesvarbu, ar norite dvikalbės auklės, lanksčios auklės savaitgaliais, ar auklės, turinčios patirties dirbant su specialiųjų poreikių vaikais.

Misija

Kūdikių priežiūros priemonės skirtos pagerinti šeimų, kurioms reikia vaikų priežiūros, gyvenimą, suteikti tėvams ramybę ir padėti jiems rasti idealų variantą savo šeimai. Mūsų misija yra įgalinti bendruomenes, susijusias su vaikų priežiūra. Dabar „Babysits“ išaugo iki daugiau nei 4 milijonų narių beveik visuose žemynuose ir kasdien remia šeimas su vaikų priežiūra.

Susipažink su komanda

Per Babysits radau savo vaikams Supersitter ir naudoju tai, ką išmokau iš savo patirties, kad patobulinčiau platformą.

-Peter van Soldt-

Babysits sudaro motyvuota komanda, kuri siekia saugios, prieinamos ir įperkamos vaikų priežiūros. Labai vertiname skaidrumą ir nuolatinį tobulėjimą. Siekdami užtikrinti, kad Babysits būtų kuo draugiškesnis nariams, platformą naudojame patys, kartu su draugais ir šeimos nariais! Nesvarbu, ar tai yra auklės darbas, ar auklės paieška savo vaikams, ši patirtis padeda mums pateikti geriausius įmanomus platformos patobulinimus.

Už ką mes pasisakome

Saugumas
Saugumas

Pasitikėjimas ir saugumas yra mūsų svarbiausi prioritetai. Mes imamės papildomų priemonių, kad platforma būtų kuo saugesnė mūsų nariams.

Sužinokite daugiau
Skaidrumas
Skaidrumas

Mes tikime atvira, sąžininga ir paprasta platforma, kuri suteikia mūsų nariams visą informaciją, kurios jiems reikia, kad jie galėtų priimti geriausius įmanomus sprendimus.

Klimato veiksmas
Klimato veiksmas

Babysits rūpinasi vaikų ateitimi! Štai kodėl dalį savo pajamų skiriame CO2 pašalinimui iš atmosferos.

Sužinokite daugiau
Įtraukimas
Įtraukimas

Kiekvienas gali prisijungti prie Babysits ir susirasti vaikų priežiūros ar vaiko priežiūros darbą, nepaisant jų kilmės, lyties, religijos, seksualumo ir pan.

Privatumas
Privatumas

Babysits tikrai rūpinasi jūsų duomenų privatumu. Jūsų asmens duomenis tvarkome tik tada, kai tai yra būtina.

Sužinokite daugiau

Mes padedame šeimoms visame pasaulyje

Sparčiai augantis pasaulinis vaikų priežiūros paslaugų teikėjų ir tėvų tinklas, bei jį plėtojanti tarptautinė komanda

5 000 000+
Nariai
28 500+
Miestai
90+
Šalys

Kokį vaidmenį vaidinate?

Safety

Šeimos

Rasti patikimą auklę internete gali būti sunku. Štai čia atsiranda Babysits. Mes siūlome skaidrią platformą, kuri užtikrina, kad jūsų vaikų priežiūra yra geriausiose rankose.

Nesvarbu, ar ieškote lanksčios auklės, dvikalbės auklės, specialiųjų poreikių turinčios patirties, auklės, kuri paima vaikus iš mokyklos ir pan. Auklės turi ką nors jums!

Safety

Vaikų priežiūros paslaugų teikėjai

Ar jums patinka būti pačiam sau viršininku ir savarankiškai pasirinkti savo darbo valandas bei atlygį? Ar mylite vaikus ir norėtumėte įgyti atitinkamos darbo patirties bei užsidirbti papildomų pinigų?

Babysits bendruomenė yra puiki vieta kū-kū žaidimo profesionalams, pykčio priepuolių užkalbėtojams, namų darbų pagalbininkams ar pagalvių forto statytojams!

Safety

Vaikai

Vaikų saugumas ir komfortas mums yra svarbiausias prioritetas. Tokios priemonės, kaip asmens tapatybės dokumento patvirtinimas, atsiliepimai, rekomendacijos ir dar daugiau, pašalina tėvų rūpesčius.

Be to, mūsų bendruomenės puslapyje yra daug patarimų vaikų priežiūrai, „pasidaryk pats“ rubrika, receptai ir užsiėmimų idėjos vaikams.

Mes visada siekiame elgtis teisingai.

Noriu užsiregistruoti!