Apie mus

Apie mus

Kartu įnešame į vaikų priežiūrą skaidrumo

Babysits yra apie mus visus: tėvų, auklių ir vaikų bendruomenę bei Babysits komandą. Įdomu, kokį vaidmenį atliekate jūs?

Tėvai

Tėvai

Rasti patikimą auklę internete gali būti sunku. Štai čia atsiranda Babysits. Mes siūlome skaidrią platformą, kuri užtikrina, kad jūsų vaikų priežiūra yra geriausiose rankose.

Nesvarbu, ar ieškote kū-kū žaidimo profesionalų, pykčio priepuolių užkalbėtojų, namų darbų pagalbininkų ar pagalvių forto statytojų, Babysits yra jūsų paslaugoms!

Kaip veikia Babysits

Auklės

Auklės

Ar jums patinka būti pačiam sau viršininku ir savarankiškai pasirinkti savo darbo valandas bei atlygį? Ar mylite vaikus ir norėtumėte įgyti atitinkamos darbo patirties bei užsidirbti papildomų pinigų?

Babysits bendruomenė yra puiki vieta kū-kū žaidimo profesionalams, pykčio priepuolių užkalbėtojams, namų darbų pagalbininkams ar pagalvių forto statytojams!

Kaip veikia Babysits

Vaikai

Vaikai

Vaikų saugumas ir komfortas mums yra svarbiausias prioritetas. Tokios priemonės, kaip asmens tapatybės dokumento patvirtinimas, atsiliepimai, rekomendacijos ir dar daugiau, pašalina tėvų rūpesčius.

Be to, mūsų bendruomenės puslapyje yra daug patarimų vaikų priežiūrai, „pasidaryk pats“ rubrika, receptai ir užsiėmimų idėjos vaikams.

Pasitikėjimas ir saugumas

Bendruomenės puslapis

Babysits komanda

Babysits komanda

Babysits įkūrė Peteris van Soldtas 2008 metais. Jį paskatino idėja sukurti lengvai naudojamą platformą, suteikiančią tėvams daugiau laisvės ir pasirinkimo: taip gimė mūsų misija įgalinti vaikų priežiūros bendruomenes visame pasaulyje.

Šiandien Babysits sudaro motyvuota komanda, siekianti saugios ir prieinamos vaikų priežiūros. Mes labai vertiname skaidrumą ir nuolatinį tobulėjimą.

Ką mes palaikome

Mes, Babysits, esame už socialinį atsakingumą bei planetos ateities užtikrinimą vaikams, kurie yra mūsų pasaulinės bendruomenės širdyje.

Dėl šios priežasties Babysits tapo organizacijos „Leaders For Climate Action“ nare. Ši organizacija vienija panašiai mąstančias verslo įmones, kurios įsipareigoja imtis veiksmų prieš anglies dioksido taršą ir klimato kaitą.

Daugiau informacijos apie tai rasite čia:

small-colorful

Sparčiai augantis pasaulinis vaikų priežiūros paslaugų teikėjų ir tėvų tinklas, bei jį plėtojanti tarptautinė komanda

3 200 000+
Nariai
28 500+
Miestai
53+
Šalys