Naminių vaisinių ledų receptai vaikams

Naminių vaisinių ledų receptai vaikams

Babysits, 2 min. skaitymo

Ledai ir šaldytas jogurtas yra puikūs užkandžiai, kai norite pasilepinti. Tačiau jeigu norite suvartoti kiek mažiau cukraus, turime jums puikią alternatyvą.

Dauguma iš mūsų jau esame bandę pasigaminti naminių ledų ar kitų skanių vaikiškų receptų namie. Naminiai šaldyti skanėstai yra puiki alternatyva ledams ar šaldytam jogurtui iš parduotuvės, nes juose labai mažai ar visai nėra cukraus. Šiuos naminius ledus iš vaisių lengva paruošti kartu su vaikais, taip pat lengva pakeisti receptą skonių paįvairinimui.

Pagal šį receptą, galėsite pasigaminti 6 porcijas naminių ledų ant pagaliuko.

vaisiniai ledai

Šiam naminių ledų receptui reikės: * Paprasto jogurto * Šviežių vaisių * Uogienės * 6 pagaliukų ledams * Ledų formos 6 porcijoms (galite nusipirkti arba naudoti tuščius jogurto indelius)

Kai jau turite visus ingredientus: * Sumaišykite jogurtą su šviežiais vaisiais * Įdėkite vieną šaukštą uogienės į kiekvieną jogurto indelį ar ledų formą * Sudėkite jogurtą su vaisiais į kiekvieną indelį * Įdėkite ledų pagaliukus į kiekvieną indelį

Palikite ledus kelioms valandoms šaldiklyje. Kai ledai sušąla ir pagaliukai tvirtai laikosi, metas mėgautis skanėstais!


Ar žinojote, kad švieži vaisiai sudaryti iš 90% vandens, bei turi daug vitaminų ir mineralų, ypač naudingų mūsų organizmui? Jeigu domina sužinoti dar daugiau sveikų, skanių receptų, peržiūrėkite mūsų valgių receptus vaikams. Taip pat labai norėtume pamatyti jūsų pagamintus ledus, pasidalinkite Instagram naudodami #babysits arba užtaginkite mus @babysits.