Skanūs vaisių iešmeliai

Skanūs vaisių iešmeliai

Babysits, 2 min. skaitymo

Labai svarbu, kad vaikų dienos meniu būtų vaisių, todėl kviečiame jus išbandyti šį greitą, skanų ir įdomų vaisių iešmelių receptą.

Vaisiai yra tarytum gamtos saldainiai, kuriuos vaikai turėtų valgyti kasdien. Gaminkite pagal šį receptą kartu su vaikais, tokiu būdu ne tik įtrauksite juos į skanių užkandžių gaminimo procesą, bet ir smagiai, šeimyniškai praleisite laiką. Šiuos vaisių iešmelius labai lengva pagaminti, jie ne tik labai skanūs, tačiau ir puikiai atrodo.

10 skanių vaisių iešmelių vaikams pagaminimui jums reikės:

  • Ananaso
  • Braškių
  • Raudonųjų vynuogių
  • Kivių
  • 10x iešmelių
  • Taip pat galite pasirinkti kitus savo mėgstamus vaisius.

Skanių užkandžių idėjos vaikams: Vaisių iešmeliai

Kaip gaminti:

Nuplaukite braškes ir vynuoges. Nupjaukite braškių galiukus. Nulupkite kivius ir ananasą bei supjaustykite juos į gabalėlius (apie 2x2cm). Čia galite pasitelkti kūrybą: paimkite iešmelius ir suskirstykite vaisius taip, kaip jums norisi.

Patarimas: Jeigu norite, kad vaisiai būtų truputėlį kietesni, traškesni, rekomenduojame įdėti iešmelius su vaisiais į šaldiklį ir palaikyti 20-30 minučių.

Vaisių iešmeliai ir akiai malonūs, ir pagaminti lengva. Jeigu nenorite iš karto valgyti, galite palikti dienai ar dviem šaldytuve ir tada suvalgyti.


Patiko šis receptas? Peržiūrėkite dar daugiau valgių receptų vaikams. Labai norėtume pamatyti jūsų pagamintų vaisių iešmelių versijas, tad pasidalinkite su mumis Instagram pažymėdami mus su #Babysits arba @babysits.