Pagalba - Tapatybės patvirtinimas

Tapatybės patvirtinimas

Kodėl narių prašoma atlikti asmens tapatybės patvirtinimą?

Norime, kad būtumėte tikri, kad Babysits žmonės yra tokie, kokie jie sakosi. Patikrinę savo narių tapatybes, galime sukurti saugesnę aplinką, užkirsti kelią nesąžiningai veiklai ir apsisaugoti nuo tapatybės vagystės.

Pasitikėjimo ir saugumo sumetimais narių gali būti paprašyta patvirtinti savo tapatybę prieš susisiekiant su kitais nariais.

Norint patvirtinti asmens tapatybę, būtinas valstybės išduotas asmens tapatybės dokumentas su nuotrauka, pvz., pasas, asmens tapatybės kortelė arba vairuotojo pažymėjimas.

Jei neturite vyriausybės išduoto asmens tapatybės dokumento su nuotrauka, negalėsite užbaigti asmens tapatybės patvirtinimo. Turėtumėte bandyti dar kartą, kai gausite oficialų asmens tapatybės dokumentą su nuotrauka.

Ką reiškia, kai kas nors patvirtino savo asmens tapatybę?

Nariai savo darbalaukio ar mobiliojo telefono kamera fiksuoja fizinio asmens tapatybės dokumentų vaizdus ir siunčia juos į Babysits. Mašininis mokymasis bando nustatyti, ar pateiktas dokumentas yra autentiškas.

Tada nariai turi pasidaryti asmenukę. Tai naudojama norint patikrinti, ar veidas ant asmens dokumento ir asmenukės sutampa.
Galiausiai patikriname, ar asmenukė sutampa su nario profilio nuotrauka.

Tai padeda mums apsaugoti Babysits, kovoti su sukčiavimu ir kt. Galime saugoti duomenis apie asmens tapatybės dokumentą ir veido vaizdus. Pačio asmens tapatybės dokumento nuotraukų nuolat nesaugome.

Šio proceso užbaigimas nėra tėvų ar auklės pritarimas, negarantuoja asmens tapatybės ir nėra garantijos, kad su jais bendrauti bus saugu. Visada vadovaukitės savo nuožiūra ir vadovaukitės mūsų saugos patarimais.

Ar saugu pridėti valstybinį asmens tapatybės dokumentą?

Jūsų asmens dokumento nuotraukos nebus saugomos Babysits po to, kai bus baigtas patvirtinimas, o šis patvirtinimo procesas gali užtrukti iki 1 savaitės.

Galime rinkti jūsų veido atvaizdus, ID numerį, gimimo datą, vardą, pavardę, antrąjį vardą, dokumento tipą, dokumento išdavimo šalį, pilietybę ir adresą, taip pat sudėtingus sukčiavimo signalus ir informaciją apie įrenginius, kurie jungiasi su mūsų paslaugos. Norėdami mokėti aukles, galime bendrinti auklių ID su savo mokėjimo paslaugų teikėju „Stripe“ dėl reguliavimo ir finansinių partnerių reikalavimų. Nepriklausomai nuo priežasties, jūsų asmens tapatybės dokumentas niekada nebus bendrinamas su niekuo kitu, naudojančiu Babysits, ar bet kokiomis kitomis trečiosiomis šalimis.

Mes rimtai žiūrime į jūsų asmeninės informacijos apsaugą. Jūsų informacija bus naudojama tik tapatybės patvirtinimo ir išmokėjimų tikslais. Siekdami apsaugoti jūsų duomenis, įdiegėme griežtas saugumo priemones, įskaitant šifravimą ir prieigos kontrolę. Mes nesidaliname jūsų asmenine informacija su jokiomis neteisėtomis trečiosiomis šalimis, nebent to reikalauja įstatymai.