Ką reiškia, kai kas nors pateikia asmens tapatybės dokumentą?

Mes norime, kad būtumėte tikri, jog žmonės Babysits bendruomenėje yra tie, kas jie sakosi esą.

Vienas iš būdų tam yra vartotojo asmens tapatybės dokumento pateikimas. Tai gali būti pasas, asmens tapatybės kortelė, vairuotojo pažymėjimas ir kt.

Jei tėvų ar auklės profilyje parašyta „Asmens tapatybės dokumentas pateiktas“, tai reiškia, kad šis asmuo sėkmingai pridėjo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Tai padeda išlaikyti Babysits saugumą, kovoti su sukčiavimu ir dar daugiau.

Ar asmens tapatybės dokumento pridėjimas yra saugus?

Asmens tapatybės patvirtinimą saugiai ir patikimai atlieka mūsų partneris „Stripe“. Nepriklausomai nuo priežasties, jūsų asmens tapatybės dokumentu niekada nebus dalijamasi su kitais Babysits vartotojais, ar trečiaisiais asmenimis.

Kaip tikrinamas asmens tapatybės dokumentas?

Vartotojai savo darbalaukio ar mobiliojo telefono kamera fiksuoja fizinio asmens tapatybės dokumentų vaizdus ir siunčia juos į Babysits. Mašininis mokymasis bando nustatyti, ar pridėtas dokumentas yra autentiškas.

Paskui vartotojai turi pasidaryti asmenukę. Tai naudojama norint patikrinti, ar asmens tapatybės dokumento veidas ir asmenukė sutampa.

Šio proceso užbaigimas nėra nė vieno iš tėvų ar auklių skatinimas, negarantuoja tam tikro asmens tapatybės ir nėra saugaus bendravimo užtikrinimas. Visada vadovaukitės savo nuožiūra ir laikykitės mūsų saugumo patarimų.