Superauklė: Atraskite labiausiai rekomenduojamas aukles

Superauklė

Atraskite labiausiai rekomenduojamas aukles

Babysits Superauklių programa skatina geriausiai įvertintas ir aktyviausias bendruomenės aukles.

Kaip tapti Superaukle? / Kodėl verta samdyti Superauklę?

Superauklės yra ypač gerai už savo darbą Babysits bendruomenėje vertinamos auklės. Dėl šios priežasties mes apdovanojame jas didesniu matomumu paieškos reitinguose bei Superauklės ženkleliu! Tokiu būdu šios auklės labiau išsiskiria ir tėvai gali jas lengviau rasti paieškos rezultatuose ar pasirinkdami filtrus. Tai mūsų būdas pasakyti ačiū ir parodyti dėkingumą šioms auklėms.

Superauklės kriterijai yra šie:

4,5+ bendras įvertinimas

Superauklės turi 4,5 ar aukštesnį vidutinį įvertinimą, paremtą Babysits tėvų atsiliepimais. Šie tėvai turėjo ypač pozityvios patirties bendradarbiaudami su Superauklėmis.

90% Atsakymo dažnis

Superauklės atsako į daugiau nei 90% gautų tėvų žinučių. Susisiekdami su Superauklėmis, tėvai gali būti užtikrinti, kad į jų žinutes bus atsakyta.

Atsakymo laikas

Supersitters yra aktyvūs nariai ir į 90% naujų pranešimų atsako per 24 valandas. Tokiu būdu tėvai gali tikėtis greito atsako iš šių prižiūrėtojų.

Užsakymai

Superauklių paslaugos buvo užsakytos per Babysits platformą. Taip tėvai gali būti labiau užtikrinti, kad šios Superauklės yra patikimos ir vykdo savo pažadus.

Reikalavimai

Norint užtikrinti tėvus, kad jie samdo patikimą ir patyrusį vaikų priežiūros paslaugų teikėją, auklės turi išlaikyti Superauklės-lygio vaikų priežiūros standartus:

  • Vidutinis įvertinimas 4,5 ar aukštesnis
  • Atsakymo dažnis daugiau nei 90% žinučių
  • Atsakymo laikas 24 valandos
  • Planuokite visus savo užsakymus per Babysits
  • Atktyvumas Babysits platformoje

Kiekvieną mėnesį tikriname, ar Superauklės įvykdė aukščiau nurodytus reikalavimus. Jei taip, Superauklės statusas išlaikomas.

Atraskite bendruomenės Superaukles